В корзине товаров
0
на сумму 0грн.
 - шт.

Подбор товара

Цена


От: - до:

Цифровой эфирный приемник Romsat T2070

Артикул: 4873
Товар снят с производства
Производитель: Romsat
  • Описание
  • Характеристики
  • Отзывы

Оновленний цифровий ефірний приймач відкритого сигналу DVB-T2 з функцією запису (PVR) Romsat T2070 для прийому відкритих телевізійних та радіопрограм стандартної та високої чіткості (HD) з LED дісплеєм.

 

Romsat T2070  зразковий прийом Т2 в Україні

Ресивер розроблений за участю українських інженерів враховує усі особливості вітчизняної мережі Т2. Завдяки цьому Romsat T2070 багато років зберігає лідерські позиції серед приймачів цифрового телебачення. Як і інші моделі торгівельної марки Romsat T2070 пройшов тестування у цифровий мережі Т2.

Вбудований медіа плеєр та відео рекордер

Recorded-Video-InterviewsВикористовуйте приймач як персональній медіа-центр. Romsat T2050+ може відтворювати відео файли більшості поширених форматів, програвати музику і відкривати улюблені фотографії. Записуйте та відтворюйте у будь-який час Ваші улюблені телепрограми та фільми. Зберігайте записаний контент на зовнішній жорсткий диск або USB Flash накопичувач. Оскільки запис відео здійснюється у цифровому форматі, ваш власний відео архів буде бездоганної якості.

Функція “ВІДКЛАДЕНИЙ ЗАПИС” забезпечує автоматичний запис попередньо вибраних телепрограм при Вашій відсутності вдома та їх перегляд у зручний час.

Romsat Т2050 time

Функція швидкого вмикання

У Romsat T2050+ передбачена функція швидкого вмикання. Це дозволяє звільнити себе від нудного очікування процесу вмикання пристрою та насолоджуватись переглядом телебачення вже за 3 секунди.

  

Досконалість у деталях

Romsat T2050+ має LED дисплей та додаткові кнопки перемикання на корпусі. Ця зручність дозволить вам користуватися ресивером навіть якщо, наприклад, елементи живлення у пульті керування розрядилися.

Також, ресивер має можливість підключення смартфонів на базі Android для його підзарядки та відтворення контенту.

Дана модель має сучасний пластиковий корпус. Блок живлення пристрою зроблено зовнішнього типу, що робить його ремонтопридатним у випадках що іноді трапляються в електромережі. 

 

 

Вигляд задньої панелі приймача

Общая информация

Медиаплеер
Входы USB
Выходы HDMI, RCA
Поддерживаемые форматы AVI; MPEG-4; MP3; WAV; JPEG; BMP
Поддержка Wi-Fi -
Гарантия 12 мес
Страна-производитель Китай

Отзывы

Нет отзывов об этом товаре.

Добавить отзыв

Введено символов:

Советы по выбору

Как выбрать бойлер (водонагреватель)?

Прежде всего, хотелось бы сказать, что же такое «бойлер». На техническом языке бойлер представляет собой водонагреватель накопительного...

Интересная информация

Обзор мультиварки Moulinex Cook4Me CE7011

Этот прибор так и пышет желанием решить все кулинарные задачи «в один клик», не сильно напрягая хозяев. И снова возникло ощущение,...

Обзор телевизора Sony KDL42W705B

42-дюймовая модель Sony KDL42W705B входит в состав новой серии Bravia W7, в которую которая также входят 32- и 50-дюймовая модели. К услугам телезрителей...

Керамическое покрытие в сковородах и кастрюлях

Одной из последних новинок на рынке кухонной утвари стало появление керамического покрытия, которое по всем параметрам превосходит...

Обратная связь

Возникли вопросы или предложения? Напишите нам!

+=
Страница пользователя Переход в корзину Перейти в сравнение Вверх