В корзине товаров
0
на сумму 0грн.
 - шт.

Подбор товара

Производитель:

Система охлаждения:

Ширина:

Ящиков в морозилке:

Производитель:

Объём:

Особенности:

Цена


От: - до:

Sharp

Сортировать по:
Выводить по:
Нет в наличии
Артикул: 5866
1495грн.
Нет в наличии
Нет в наличии
Артикул: 6624
1705грн.
Нет в наличии
Нет в наличии
Артикул: 6623
1750грн.
Нет в наличии
Нет в наличии
Артикул: 5873
2145грн.
Нет в наличии
Нет в наличии
Артикул: 5737
4850грн.
Нет в наличии
Нет в наличии
Артикул: 6076
6560грн.
Нет в наличии

З часу заснування у 1912 році корпорація Sharp не переставала впроваджувати технічні новинки в багатьох категоріях товарів, починаючи з «завжди гострого олівця», від якого пішла назва компанії, і закінчуючи випуском на японський ринок перших японських радіоприймачів і телевізорів, перших у світі електронних калькуляторів на рідких кристалах, масового виробництва сонячних комірок і розробки і впровадження рідкокристалічного телевізора AQUOS.

У наші дні наша компанія випускає ряд найпопулярніших на ринку продуктів для бізнесу, зокрема відзначені нагородами системи обробки документів із повним асортиментом багатофункціональних принтерів і систем, новітні системи візуалізації, до яких відносяться цифрові вказівники і інтерактивні лекційні дошки, а також електронні контрольно-касові апарати і системи обліку реалізації для різних вертикальних ринків і застосувань.

Дотримуючись свого ділового кредо — «чесність і творчість», ми, як розробник нових виробів і послуг, прагнемо стати унікальною компанією, яка створюватиме побут ХХІ століття, надаючи своїм споживачам і партнерам не просто виробі та їхні можливості. Своїми технологіями ми надихаємо на нові ідеї, тому завжди створюємо колективи, які поділяють наші цілі та прагнення до досконалості.

Компанія Sharp прагне поліпшувати життя людей шляхом використання новітніх технологій; її метою є інновації, якість, цінність і дизайн. Запрошуємо дізнатися більше про нас, цінності, які ми закладаємо у свою постійну відданість високим нормам ділової етики, та численні нагороди, які присуджено нашим інноваційним виробам.

Сфера діяльності

Sharp Electronics — компанія, відома в цілому світі своїми унікальними електронними виробами і рішеннями. Ми бачимо свою задачу у врівноваженні часу між роботою й особистим життям і створюємо пристрої, які допомагають людям на роботі, вдома і будь-де між роботою і домом. Вироби Sharp комерційного призначення збільшать продуктивність і скоротять витрати, а побутова електроніка Sharp надасть більше задоволення і комфорту, відкриє нові перспективи.

Вироби Sharp створені для того, щоб допомагати людям, сім'ям і колективам підприємств легко зв'язуватися, зрозуміло спілкуватися і вільно використовувати свої творчі здібності, як ніколи раніше. Компанія Sharp прагне поліпшувати життя людей шляхом використання новітніх технологій; її метою є інновації, якість, цінність і дизайн.

Нашим провідним принципом є «Чесність і творчість», і ми маємо чітку ціль: поліпшити якість людського життя за допомогою новітніх технологій. Результатами є не тільки унікальні, інноваційні вироби, які відповідають нашому девізу — «ми виготовляємо вироби, які іншим хочеться копіювати», — ми також створюємо побут ХХІ століття.

Ділові принципи і кредо

Ділові принципи
Ми не прагнемо просто розширити обсяг свого бізнесу. Радше ми прагнемо за допомогою своїх унікальних інноваційних технологій зробити внесок у культуру, здобутки і добробут людей по цілому світі.
Наша корпорація бажає рости разом зі своїми працівниками, заохочуючи і допомагаючи їм повністю розкрити свій потенціал і поліпшити свій рівень життя.
Наше майбутнє процвітання напряму залежить від процвітання наших споживачів, дилерів і акціонерів — так, цілої сім'ї Sharp.

Концепція розвитку і призначення

Наші принципи

Концепція розвитку спонукує компанію Sharp створювати унікальні у своєму роді рішення, які допомагають нашим споживачам мати успіх і зростати, а нам — створювати нові вигідні можливості продажу для себе і своїх партнерів.

Ми не тільки продаємо своїм споживачам і партнерам окремі вироби з їхніми можливостями. Своїми технологіями ми надихаємо на нові ідеї:

Застосовуючи відповідні технології, компанія Sharp змінює спосіб роботи з інформацією в організаціях. Пропонуючи повний асортимент продукції для обробки документів і відображення інформації, компанія Sharp допомагає підприємствам створювати, обробляти, відображати і поширювати інформацію, створюючи можливості перевіряти ідеї та співпрацювати по-новому. Від БФП до систем обробки документів, від відеостін до інтерактивних лекційних дощок — діапазон офісних технологій, послуг і підтримки від компанії Sharp розширюється і робить інформацію більш ситуативною, зрозумілою, застосовною і врешті-решт доступною. Так ми надихаємо своїми технологіями на нові ідеї.

Советы по выбору

Как выбрать утюг?

Сегодня люди гладят одежду "на бегу", успевая одновременно разговаривать по телефону и собирать сумку на работу. Глажка белья после большой...

Интересная информация

Утюги серии Philips Azur

Постоянное совершенствование технологических характеристик утюгов позволяет Philips предлагать все более совершенные решения по уходу за...

Обратная связь

Возникли вопросы или предложения? Напишите нам!

+=
Страница пользователя Переход в корзину Перейти в сравнение Вверх