В корзине товаров
0
на сумму 0грн.
 - шт.

Подбор товара

Производитель:

Система охлаждения:

Высота:

Ширина:

Производитель:

Тип охлаждения:

Производитель:

Особенности:

Производитель:

Объём:

Тип управления:

Цена


От: - до:

Smart

Сортировать по:
Выводить по:
Есть в наличии
Артикул: 9991205
Есть в наличии
Артикул: 9991210
Есть в наличии
Артикул: 9991211
Есть в наличии
Артикул: 9991215
Есть в наличии
Артикул: 9991415
10280грн.
Есть в наличии
Артикул: 9991385
11400грн.

Побутова техніка ТМ Smart вийшла на український ринок у 2016 році та одразу припала до душі покупцям. Адже у кожному приборі даного бренду гармонійно поєднуються якісні матеріали, грамотна зборка, а також індивідуальний дизайн.

Сьогодні у ТМ Smart є найнеобхідніші девайси для сучасної оселі, та ми не стоїмо на місці! У планах на найближче майбутнє поступове розширення асортиментного ряду, відповідно до потреб наших покупців та їхнього споживчого настрою.

Smart – скорочено від Small Art, або «мале мистецтво», що найточніше розкриває виробництво електроприладів цієї торгівельної марки.

Уся магія починається у «місті фабрик». Це велетенський комплекс повністю роботизованих заводів – монстрів створення побутової техніки для брендів усього світу! Тут, на колосальній території, незліченна кількість потужних машин невпинно майструють деталі та комплектуючі для майбутніх виробів. На кожному етапі проводиться суворий контроль якості, і лише після чіткого узгодження виробництво переходить до наступних етапів.

Далі розумні роботи старанно збирають усі деталі воєдино. Збірка повністю автоматизована, що прискорює процес та підвищує якість готового виробу.

Стильний та ергономічний дизайн розроблений італійськими спеціалістами – визнаними цінителями прекрасного. До кожного прибору індивідуальний підхід, який продумується з урахуванням потреб і зручності у використанні.

Техніка ТМ Smart – це не просто побутові прилади, це домашні друзі та помічники, завдяки яким легко бути господарем свого часу.

Ми зуміли гармонійно поєднати дизайн, надійність та ціну. Саме завдяки цьому український покупець може особисто переконатися, що якість більше не розкіш.

Советы по выбору

Как выбрать кухонную мойку?

Какой предмет на кухне самый важный? Вы думаете холодильник или плита с духовкой? Оказывается, это кухонная мойка, ведь более 60 % времени мы...

Интересная информация

Обзор мультиварки Moulinex Cook4Me CE7011

Этот прибор так и пышет желанием решить все кулинарные задачи «в один клик», не сильно напрягая хозяев. И снова возникло ощущение,...

Обзор телевизора Sony KDL42W705B

42-дюймовая модель Sony KDL42W705B входит в состав новой серии Bravia W7, в которую которая также входят 32- и 50-дюймовая модели. К услугам телезрителей...

Керамическое покрытие в сковородах и кастрюлях

Одной из последних новинок на рынке кухонной утвари стало появление керамического покрытия, которое по всем параметрам превосходит...

Обратная связь

Возникли вопросы или предложения? Напишите нам!

+=
Страница пользователя Переход в корзину Перейти в сравнение Вверх